Про компанію

НВП«УКРЕКОПРОЕКТ» — лідер галузі за отриманими позитивними висновками з «Оцінки впливу на довкілля» для підприємств , включаючи об'єкти які знаходяться на території «Смарагдової мережі».
Для усіх об'єктів були проведені експертні дослідження впливу проектних територій на природні комплекси довкілля та враховані всі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності та обсягу досліджень.
Науково-дослідна лабораторія «НВП«УКРЕКОПРОЕКТ» має в розпорядженні велику приладову базу, і акредитована Мінекономіки України, в системі ДСТУ ISO 10012:2005 (по технічному регулюванню і метрології) на технічну компетентність і незалежність.
Підприємство має в штаті: експертів з екології,екологів,інженерів-проектувальників, наукових співробітник-консультантів з біології, біологів-дослідників, наукових співробітників з геології, геофізики, гідрології.
Кваліфікація , досвід та професійна компетенція дозволяє надавати нам повний комплекс екологічних послуг для усіх галузей промисловості.

Наші клієнти, передусім, оцінили зручність та оперативність отримання повного комплексу екологічних послуг в межах однієї компанії, якість виконання послуг, порядність у ціноутворенні.

Метою створення та діяльності компанії є надання повного комплексу якісних екологічних послуг, які відповідають вимогам чинного законодавства та забезпечують ефективну та безпечну діяльність вашого підприємства.

Наша команда

Наша команда - це молоді енергійні фахівці, які є професіоналами у своїй справі. Кваліфікація , досвід та професійна компетенція дозволяє надавати весь комплекс екологічних послуг. Ми щодня підвищуємо якість наших послуг з однією метою - зробити ведення бізнесу наших клієнтів максимально комфортним.

  Дмитро Болбат

  Директор та засновник компанії

  Алла Кабаненко

  Еколог, Керівник відділу закупівель

  Марина Носик

  Провідний інженер-еколог

  Аліна Болбат

  Інженер-проектувальник 1 категорії, Експерт з екології

  Анастасія Пашняк

  Еколог, Керівник відділу по роботі з клієнтами

  Альона Вербова

  Еколог, Керівник відділу природокористування

  Ірина Діденко

  Керівник відділу по зв'язкам з громадскістю

  Ілон Масков

  Керівник науково-дослідної лабораторії

  Ольга Резанцева

  Керівник відділу по роботі з персоналом

  Олег Ніпрук

  Керівник представництва у м. Івано-Франківськ

  Микола Науменко

  Керівник IT-відділу