Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) у складі проектної документації на будівництво

Ми маємо у своєму штаті інженерів-проектувальників з відповідними сертифікатами для будь-якого розрахункового класу наслідків та завжди раді допомогти Вам вирішити питання любої складності. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте послугу у найкоротший термін!!!

УВАГА!!! згідно ДБН А.2.2-1:2021 (СКЛАД І ЗМІСТ МАТЕРІАЛІВ ОЦІНКИ ВПЛИВІВ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ (ОВНС,(ОВОС), екологічна експертиза)

Для видів діяльності та об'єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля (ОВД) відповідно до вимог Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, розроблення матеріалів ОВНС виконується з використанням матеріалів звіту про оцінку впливу на довкілля відповідно до розділу 5 даних норм в повному обсязі.

Фахівці ТОВ «НВП «Укрекопроект», мають усі необхідні кваліфікаційні сертифікати та досвід, щодо виконання розділу оцінки впливу на навколишнє середовище(ОВНС).

Роботи з розробки та затвердження ОВНС включають у себе:

 • розрахунки впливу на навколишнє середовище і складання матеріалів ОВНС, включаючи екологічні, санітарно-гігієнічні, інженерні, технічні запровадження при здійсненні запланованої діяльності;
 • складання Заяви про наміри, узгодження проекту ОВНС з Санітарно- епідемологічною службою, Міністерством енергетики та захисту довкілля України;
 • складання Заяви про екологічні наслідки планованої діяльності;
 • супровід в погодженні звіту ОВНС;
 • проходження державної екологічної експертизи.

  Досвідчені спеціалісти нашого підприємства, оцінять вплив на природне та техногенне середовище, а також запропонують заходи які доможуть зменшити негативний вплив та способи моніторингу. З нашою допомогою, Ви 100% отримаєте ПОЗИТИВНІ висновки при проходженні експертизи проектів.

  Якщо у вас виникли питання - ви можете отримати професійну безкоштовну консультацію за телефонами:

  • +380981084076- Директор компанії Болбат Дмитро Володимирович
  • +380968502818- Експерт з екології - Дуднік Аліна Володимирівна
  • +380633260488- Керівник відділу природокористування - Булгак Анастасія