Гарні новини для мешканців м.Миколаїв

До логічного завершення прийшов наш черговий проект, а саме 16 липня оприлюднено ПОЗИТИВНИЙ ✔ Висновок з оцінки впливу на довкілля «Нове будівництво берегоукріплювальної споруди вздовж вулиці Лазурної у місті Миколаєві»🏖 для Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради🏢.

У зв’язку з тим, що берегозахисні споруди прибережної ділянки мікрорайону «Намив» повністю відсутні, спостерігається порушення берегів🏝, виникла необхідність виконання берегоукріплень в результаті чого припиняться процеси руйнування берегової зони і поліпшить ситуацію по відтворенню пляжної зони🌍.

Передбачається будівництво підпірної стінки та улаштування захисних споруд - бун. Ці роботи необхідні для захисту підошви берегового уступу🏞.

Планована діяльність належить до другої категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, а саме за статтею 3 пунктом 10.7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».⛱

Висновок з оцінки впливу на довкілля видало Управління екології та природних ресурсів Миколаївської державної адміністрації.🏢. читати далі